CALINOS

Medya

Medya denince akla gelen en büyük isimlerden Calinos, sektörünün öncü kuruluşlardan...

MMB Medya Pazarlama

MMB Medya Pazarlama; TV kanalları ve birçok reklam veren ile yürütülen yayın barter çalışmaları ve medya satın alma şirketleri ile daha sağlıklı ilişkilerin sağlanması amacı ile 2000 yılında kurulmuştur.

MMB Medya Pazarlama, Calinos Entertainment'in çalıştığı TV kanallarından alınan reklam yerlerini uygun şartlarda reklam verenlere sunarak medya satın alma ajansları ile ortak çalışmalar yürütür.

MMB Medya Pazarlama, TRT kanalları başta olmak üzere birçok ulusal TV kanalı ile de barter çalışması gerçekleştirmiş, Özellikle 2000 ile 2007 yılları arasında yurt içindeki yerli firmalar dışında birçok uluslararası şirketle de çalışmalar yapmıştır. 2011 yılı Mayıs ayından itibaren TTNET'in bir hizmeti olan Tivibu platformunun reklam alanlarının satış hakkı da MMB Medya Pazarlama tarafından yürütülmeye başlanmıştır. Ayrıca Tivibu platformunun barter bütçelerinin birim fiyat satın alması ve planlanması aşamasında da danışmanlık hizmeti verir. Aynı zamanda, Tivibu platformunda yer alan SPORTİVİ adlı spor kanalının reklam satışları da MMB tarafından yürütülmektedir.

MMB Medya Pazarlama
reklam@mmb.com.tr